Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 123. a 124. epizóda

29. 07 2019 14:35 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 123. a 124. epizóda
Larina voľba: 123. a 124. epizóda Foto: Nova TV

Nikol veľmi raní, keď si z Mateho úst vypočuje slová, ktoré mu predtým sama otrieskala o hlavu, no medzičasom už trpko oľutovala – že je koniec!

Zdá sa, že všetky Lidijine (Marija Tadić) snahy dostať Dinka (Filip Juričić) za mreže boli zbytočné, pretože ten diabol v ľudskej koži má v talóne všetky tromfy prebíjajúce eso... Ich deti! Matemu (Dino Rogić) sa doslova v poslednej chvíli podarí zachrániť neprehliadnuteľne otrasenú Nikol (Jagoda Kumrić) pred tým najodpornejším, čo muž môže urobiť žene. Nelu (Ecija Ojdanić) ide rozdrapiť od jedu, keď sa v spore o malého Zlaju (Mark Urem) na Larinu (Doris Pinčić) stranu proti nej okrem Cvitky (Edita Karađole) postaví i Jakov (Ivan Herceg). Leila (Jana Milić) zjavne stále ešte nepochopila, že ju Dinko nemiluje a len ju sprosto využíva – a že keď skončí on, skončí aj ona! Namiesto toho, aby Nikol a Mate po tom, čo sa stalo, konečne zabudli na žabo-myšie vojny a zmierili sa, opäť sa príšerne pohádajú. Čoraz zúrivejšia Nela napokon splní svoje vyhrážky a na Laru, ktorá sa spevom pod oknami snaží utíšiť usedavo plačúceho Zlaju, zavolá políciu. Blanku (Bruna Bebić Tudor) a Tončiho (Frane Perišin) prekvapí, keď na ich dvere napriek neskorej večernej hodine zaklope nečakaná návšteva.

Ťažko povedať, kto je viac zdesený – či Dinko, keď sa na jeho možno predsa len trochu predčasnej oslave víťazstva vo voľbách zrazu ako bohyňa pomsty objaví Lidija, alebo Nela, keď pri vchode nájde Laru v bezvedomí! Cvitke stačí jediný pohľad na vnučku a hneď vie, že sa muselo stať niečo naozaj, naozaj zlé. Na Nikolinu smolu je jej reakcia dosť podobná tej Mateho. Karmen (Ornela Vištica) poriadne vyčistí žalúdok Jakovovi a Nikšovi (Stefan Kapičić), ktorí vo svojom chorom súperení o Larino srdce akosi vytesnili to najdôležitejšie... Samu Laru. Nikol veľmi raní, keď si z Mateho úst vypočuje slová, ktoré mu predtým sama otrieskala o hlavu, no medzičasom už trpko oľutovala – že je koniec!

Nešťastná Mija (Sanja Vejnović) sa rozhodne odviesť svoju dcéru zo Splitu hneď, ako sa trochu zotaví. Rovnaké rozhodnutie, no z iných dôvodov, urobí i Lidija, ktorá má konečne dôvod oslavovať. Nela v noci nedokáže ani oko zažmúriť, neustále myslí na to, čo jej vmietla do tváre Lara. Ešte horšie však prijme Jakove slová...

Sledujte v pondelok, 29. júla, o 16.35 a v utorok, 30. júla, o 14.40!

Upútavka

 
Tvoje dieťa bude moje! - v piatok, 17. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na