Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 127. a 128. epizóda

30. 07 2019 17:40 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 127. a 128. epizóda
Larina voľba: 127. a 128. epizóda Foto: Nova TV

Hoci jedna druhú nemôže ani vystáť, v jednom sa Mija a Nela zhodnú – že má Jakov zabojovať o svoje šťastie po Larinom boku.

Pre Laru (Doris Pinčić) je rozhovor so zdrveným Nikšom (Stefan Kapičić) veľmi ťažký, pretože to, čo od nej chce počuť... To, čo tak zúfalo potrebuje počuť... Mu povedať nedokáže. A tak sa stane presne to, čoho sa obávala a čomu sa tak veľmi chcela vyhnúť – rozídu sa v hneve. Hoci aj Blanka (Bruna Bebić Tudor), aj Tonči (Frane Perišin) vedeli, že ich syn neskončí dobre, správa o Dinkovom (Filip Juričić) zatknutí nimi hlboko otrasie. Mija (Sanja Vejnović) radí dcére, aby čo najskôr vyhľadala Jakova (Ivan Herceg) a povedala mu, ako sa veci majú. No momentálne to Lara nedokáže. Karmen (Ornela Vištica) je v šoku, keď zistí, že sa Nikša chystá odísť. Pokúsi sa ho zastaviť, no zrejme si nezvolí práve najšťastnejší spôsob... Nela (Ecija Ojdanić) urobí ďalší opatrný krok k udobreniu s Jakovom. Blanka je dojatá, že napriek všetkému zlému, čo Leila (Jana Milić) o jej synovi vie, stále to s ním nevzdáva a zo všetkých síl sa mu snaží pomôcť. No to, čo od nej žiada, urobiť nemôže... Alen (Mladen Vulić) si síce neustále uťahuje z Filipových (Franko Jakovčević) domácich úloh, no jedna z nich, presnejšie jej výsledok, sa mu dostane hlboko pod kožu. Po návšteve vo väznici Blanka zmení názor a rozhodne sa Leile predsa len pomôcť so záchranou svojho syna.

Hoci jedna druhú nemôže ani vystáť, v jednom sa Mija a Nela zhodnú – že má Jakov zabojovať o svoje šťastie po Larinom boku. Spočiatku to síce nevyzerá veľmi nádejne, no Lidija (Marija Tadić) napokon zmení názor a pomôže Leile. No aj ona od nej niečo chce, na oplátku... Vjera (Tamara Garbajs) a Alen ešte nikdy neboli takí šťastní ako práve teraz, keď majú svoj sen o úplnej rodine konečne na dosah. Dinkovi odpadne zo srdca obrovský kameň, keď ho pustia von na kauciu. Nikšova žiadosť o nocľah Karmen poriadne vykoľají. Dôvodom je, ako inak, tá mätúca vízia o ich spoločnej budúcnosti.

Dinkovu vďaku Leile rýchlo vystrieda bezbrehá zúrivosť, keď sa dozvie, ako ho dostala na slobodu. Po tom, čo všetko mu zlomená Lara zlostne, ba až nenávistne vykričí, Jakov stratí všetku nádej, že raz budú spolu opäť šťastní.

Sledujte v stredu, 31. júla, o 14.35!

Upútavka

 
Tvoje dieťa bude moje! - v piatok, 17. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na