Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 129. a 130. epizóda

31. 07 2019 14:40 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 129. a 130. epizóda
Larina voľba: 129. a 130. epizóda Foto: Nova TV

Po tom, čo videla v kartách, Karmen so zdesením sleduje, ako neozbrojený Nikša nezmyselne provokuje ozbrojeného lupiča. Akoby chcel zomrieť...!

Hoci sa Vjera (Tamara Garbajs) a Alen (Mladen Vulić) už nemôžu dočkať, kedy z nich a Filipa (Franko Jakovčević) bude skutočná rodina, hlboko v srdci sa obaja obávajú možných komplikácií v prípade, že chlapcov učiteľ Boban je jeho skutočný otec. Dinko (Filip Juričić) si nenechá ujsť príležitosť rypnúť si do svojho niekdajšieho najlepšieho priateľa Nikšu (Stefan Kapičić). Lenže tentoraz to s provokáciami fakt preženie, a tak vzápätí prekvapene hľadí rovno do ústia nabitej zbrane! Tončiho (Frane Perišin) zaskočí Jakovovo (Ivan Herceg) rozhodnutie nalodiť sa na najbližšiu loď a opustiť Split. Vjerine a Alenove najväčšie obavy sa, žiaľ, naplnia, keď im mníška Domenika potvrdí identitu Filipovho otca. Keďže s Nikšom v poslednom čase vôbec nie je rozumná reč, Lara (Doris Pinčić) požiada Karmen (Ornela Vištica), aby sa s ním porozprávala – netušiac, aké je to pre jej priateľku, čoraz viac zamilovanú do nového spolubývajúceho, ťažké. Keď sa Nikol (Jagoda Kumrić), že sa Mate (Dino Rogić) opäť chystá vyraziť na more, dosť ju to vystraší, no pre dobro oboch sa snaží nepodľahnúť emóciám a správať sa tak dospelo, ako len dokáže. Jakova trochu zamrzí, keď sa Tonči rozhodne prenechať mu pri najbližšej plavbe kapitánsky mostík a zostať v Splite s Blankou (Bruna Bebić Tudor).

Po uši zaľúbenej Leile (Jana Milić) sa zrúti celý svet, keď prichytí Dinka v posteli s inou ženou. Už nikdy viac ho nechce vidieť! Alen tým síce vôbec nie je nadšený, no z veľkej lásky sa rozhodne podporiť Vjeru a konfrontovať Filipovho otca s nezávideniahodnou situáciou, v ktorej sa ocitli. Po tom, čo videla v kartách, Karmen so zdesením sleduje, ako neozbrojený Nikša nezmyselne provokuje ozbrojeného lupiča. Akoby chcel zomrieť...! Jakovovi osud pripraví malé dèja vu, keď na lodi krátko po opustení prístavu nájde zúfalo nariekajúcu čiernu pasažierku... Leilu.

Nikša síce nechápe, čo sa deje, hryzie ho však svedomie, že ohrozil Karmen. Pokúsi sa jej preto ospravedlniť, no nedopadne to najlepšie. Tončiho, Blanku a Anđelu (Marija Kohn) čaká po návrate domov nepríjemné prekvapenie...

Sledujte v stredu, 31. júla, o 16.25 a vo štvrtok, 1. augusta, o 14.40!

Upútavka

 
Tvoje dieťa bude moje! - v piatok, 17. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na