Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 131. a 132. epizóda

01. 08 2019 14:45 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 131. a 132. epizóda
Larina voľba: 131. a 132. epizóda Foto: Nova TV

Ambiciózna prokurátorka Marta dá Dinkovi ponuku, aká sa neodmieta. Ponuku, ktorá je možno jeho poslednou šancou zachrániť sa pred väzením!

Alen (Mladen Vulić) má taký veľký strach, že ich Boban pripraví o Filipa (Franko Jakovčević), že všetku frustráciu a hnev, ktoré ho mučia, obráti proti Vjere (Tamara Garbajs). Keď sa stále ešte poriadne opitý Dinko (Filip Juričić) konečne preberie a ako z chlpatej deky z neho vylezie, kvôli čomu sa sem dnes vlastne „samopozval“, všetci sú prekvapení. Ani Tonči (Frane Perišin), ani Anđela (Marija Kohn), ba dokonca ani Blanka (Bruna Bebić Tudor) však nepochybujú, že Leila (Jana Milić) musela mať naozaj pádny dôvod, aby Dinka opustila. Nikša (Stefan Kapičić) napokon v sebe nájde silu, aby Laru (Doris Pinčić) nechal odísť ako chlap, nie slaboch. Bobanove slová Vjeru veľmi zasiahnu, no jej tichý smútok je nič v porovnaní s Alenovou neskrývanou zúrivosťou, ktorou muža, čo ich môže pripraviť o šťastie, rýchlo vypoklonkuje z krčmy! Ťažko povedať, do akej miery z Karmen (Ornela Vištica) hovoria vízie a do akej miery jej vlastné srdce, keď sa zlostne snaží vytĺcť Nikšovi z hlavy Laru. Nikol (Jagoda Kumrić) sa zdanlivo úplne nevinnou poznámkou nechtiac podarí hlboko uraziť Iris (Iva Štrljić). Miju (Sanja Vejnović) veľmi trápi, že jej dcéra zostala so synčekom sama. Lara sa však o téme Jakov tvrdohlavo odmieta čo i len baviť!

Leila je rozhodnutá začať nový život ďaleko od Splitu, v ktorom nechala srdce. Jakova ešte požiada o poslednú láskavosť – aby Dinkovi odovzdal jej list na rozlúčku. Vjera je rozhodnutá povedať Filipovi pravdu o Bobanovi. Alenovi to trhá srdce, no z lásky k obom neurobí nič, aby ju zastavil. Nikša oznámi Lare, že podal žiadosť o rozvod a požiada ju, aby túto pre oboch veľmi bolestivú kapitolu ich životov čo najrýchlejšie uzavreli. Ambiciózna prokurátorka Marta dá Dinkovi ponuku, aká sa neodmieta. Ponuku, ktorá je možno jeho poslednou šancou zachrániť sa pred väzením! Kike (Helena Buljan) je prešťastná, keď sa vo vile Zlatarovcov zrazu objaví nečakaný hosť... Jakov (Ivan Herceg). Pán domu však jej radosť z Jašovej návštevy nezdieľa.

Pre malého Filipa je veľmi ťažké vyrovnať sa s novou situáciou. Za otca si vybral Alena – a zrazu je tu Boban a chce, aby bol súčasťou jeho rodiny! Jakova prekvapí správa, že Lara a Nikša sa rozvádzajú. Nemožno povedať, že by smútil...

Sledujte vo štvrtok, 1. augusta, o 15.40!

Upútavka

 
Tvoje dieťa bude moje! - v piatok, 17. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na