Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 133. a 134. epizóda

01. 08 2019 17:40 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 133. a 134. epizóda
Larina voľba: 133. a 134. epizóda Foto: Nova TV

Od žiarlivosti pološialený Dinko krátko nato, ako Leilu natešene vybozkáva, ju zasype hnusnými urážkami a vyhodí ju z vily!

Je to oficiálne – od dnešného dňa sú Nikša (Stefan Kapičić) a Lara (Doris Pinčić) rozvedení... Po tom, čo videla o Filipa (Franko Jakovčević) plakať nad fotkou mŕtvej mamy, si je Vjera (Tamara Garbajs) istá, že o chlapca prídu. Pripraviť na to Alena (Mladen Vulić) však vyžaduje nadľudské úsilie. Nikol (Jagoda Kumrić) a Mate (Dino Rogić) sa pôvodne tešili na príjemnú domácku večeru, no ďalšia hlúpa škriepka medzi Nelou (Ecija Ojdanić) a Cvitkou (Edita Karađole) ich veľmi rýchlo vyženie zo starkej skromného príbytku. Dinko (Filip Juričić) dostane nakladačku od dvoch goríl, ktoré za ním poslal jeho nebezpečný spoločník. Kike (Helena Buljan) sa tak po príchode do vily naskytne príšerný pohľad... Lare nepomôžu žiadne protesty, keď sa u Zlatarovcov zastaví po malého Zlaju (Mark Urem) – všetci sa veľmi tešia, že ju znova vidia, sú zvedaví, ako sa má a nechcú ju len tak pustiť. Filip sa zoznámi so svojou mladšou sestričkou Leou. Presnejšie, to malé šidielko sa príde zoznámiť s ním! Cvitke pomaly, ale isto dochádza trpezlivosť s jej nepodarenou dcérou, a tak jej opäť raz poriadne vyčistí žalúdok. Po stretnutí so synom je Blanka (Bruna Bebić Tudor) bez seba od strachu, žiaden z Tončiho (Frane Perišin) argumentov ju nedokáže upokojiť. Bojí sa, že ich syn zomrie – a nie bezdôvodne...

Ak si Dinko myslel, že ho už nikto a nič v živote nemôže prekvapiť, poriadne sa sekol. Leilin (Jana Milić) návrat mu vyrazí dych! Tončiho rozhodnutie zaťažiť hypotékou firmu, len aby zachránil Dinka, Jakova (Ivan Herceg), pochopiteľne, veľmi nahnevá. Jeho dôvody nedokáže a nechce pochopiť. Je tak trochu irónia, že Vjeru v jej zúfalstve dokáže utešiť len tá, ktorej kedysi sama spôsobila veľa žiaľu – Lara. Od žiarlivosti pološialený Dinko krátko nato, ako Leilu natešene vybozkáva, ju zasype hnusnými urážkami a vyhodí ju z vily! Cvitka sa doslova v hodine dvanástej pokúsi zabrániť Nele v šialenstve, od ktorého si sľubuje návrat do vily. Podarí sa jej to však len tak na 50 %... Alenovi pri lúčení s Filipom žiaľ tak mocne stiahne hrdlo, že sotva zo seba vytisne, čo má na srdci.

Karmen (Ornela Vištica) vďaka svojmu daru opäť uvidí niečo, čo iní nie a pochopí, čo sa s Vjerou deje. Kike si nenechá ujsť príležitosť povedať Dinkovi pekne od pľúc, čo si o ňom myslí.

Sledujte v piatok, 2. augusta, o 14.30!

Upútavka

 
Tvoje dieťa bude moje! - v piatok, 17. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na