Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 159. a 160. epizóda

15. 08 2019 16:45 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 159. a 160. epizóda
Larina voľba: 159. a 160. epizóda Foto: Nova TV

Mate a Ognjan sa práve chystajú zmerať si sily v nezmyselných pretekoch, keď sa na scéne konečne zjaví niekto so zdravým rozumom... Nikša.

Dlhý a vášnivý bozk Miju (Sanja Vejnović) i Zorana (Alen Liverić) poriadne vykoľají. Dinko (Filip Juričić) sa počas výsluchu na polícii správa ako totálny idiot! Zúrivo útočí na policajného dôstojníka, neodpovedá v podstate na žiadnu otázku a neustále pľuje žlč na adresu nenávidenej švagrinej Lary (Doris Pinčić). S hlúpym a neznesiteľne arogantným Ognjanom (Stefan Buzurović) stratí trpezlivosť dokonca už aj Karmen (Ornela Vištica) a vyhodí ho na dlažbu. Lenže... Ten darebák dnes má, ktovieprečo, z pekla šťastie, ujme sa ho totiž iná dobrá duša. Uf, kiežby si radšej vzala z útulku škrečka! Jakov (Ivan Herceg) je taký zúfalý, že sa rozhodne požiadať o pomoc jediného človeka, ktorý môže Laru zachrániť - Blanku (Bruna Bebić Tudor). Nepochodí síce, no karta sa aj tak veľmi rýchlo obráti. V prístave sa totiž nájde telo a vyšetrovanie sa tak začne uberať novým smerom... Nikol (Jagoda Kumrić) vôbec nie je nadšená z toho, že sa Mate (Dino Rogić) nechal Ognjanom vyprovokovať, no zabrániť tomu šialenstvu ďalším vynúteným bozkom nemieni ani omylom!

Keď Laru prepustia z vyšetrovacej väzby, Mija konečne môže začať myslieť i na seba. Mätie ju, že má zrazu plnú hlavu Zorana, jeho vyznania, jeho horúcich bozkov... Zákon schválnosti, že práve v tomto rozpoložení ho uvidí v dosť jednoznačnej situácii s Nelou (Ecija Ojdanić)! Mate a Ognjan sa práve chystajú zmerať si sily v nezmyselných pretekoch, keď sa na scéne konečne zjaví niekto so zdravým rozumom... Nikša (Stefan Kapičić). Dinko sa ako akýsi pomstychtivý duch potuluje okolo vily Zlatarovcov a striehne na vhodnú príležitosť zasadiť bratovi a švagrinej ďalší zničujúci úder.

Zoran je rozhodnutý dokázať Nele, že preňho nie je len druhá voľba. Či tomu ale verí on sám je otázne. Jaša urobí veľkú chybu, keď Lare zatají potýčku s besniacim Dinkom. Ognjan si mimoriadne hlúpo vystrelí zo staršieho brata...

Sledujte v piatok, 16. augusta, o 14.50!

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 25. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na