Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 161. a 162. epizóda

16. 08 2019 16:35 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 161. a 162. epizóda
Larina voľba: 161. a 162. epizóda Foto: Nova TV

Vzhľadom na všetko, čo sa stalo, Lara nemá najmenšiu chuť prijímať hostí, no Kike jej naznačí, že tohto konkrétneho iste bude chcieť vidieť – a nemýli sa!

Hoci pred Larou (Doris Pinčić) naďalej drží bobríka mlčanlivosti, pre jej bezpečie a bezpečie malého Zlaju (Mark Urem) sa Jakov (Ivan Herceg) rozhodne o Dinkovom (Filip Juričić) nenávistnom útoku informovať políciu. Odkedy Karmen (Ornela Vištica) vie, že je Nikša (Stefan Kapičić) späť, je ako na ihlách. Nemôže sa ho dočkať! Jeho príchod ju však napokon predsa len zastihne nepripravenú – a jeho slová dupľom... Mija (Sanja Vejnović) nemá veľa času utápať sa v sebaľútosti, o náhradný program sa jej totiž postará naozaj nečakaná návšteva! Keď sa Dinkovi na cintoríne prihovorí bezdomovec, ktorý mu bol za svedka na svadbe s Leilou (Jana Milić), nepochybuje, že ten muž pomáha polícii dolapiť ho. No čaká ho prekvapenie... Karmen už má za sebou nejeden bolestný vzťah, no sklamanie a hnev, ktoré prežíva práve teraz, jej dávajú zabrať viac ako očakávala. Nikol (Jagoda Kumrić) nechce, aby Ognjan (Stefan Buzurović) nadobro zničil jej vzťah s Matem (Dino Rogić), preto chce, aby zmizol z krčmy i jej života, podľa možností už včera!

Po viac ako znepokojivom rozhovore s Blankou (Bruna Bebić Tudor), ktorá sa zjavne rozhodla myslieť iba na svojho syna, na nikoho iného. Nech je Ognjan aký, chce, aspoň v niektorých otázkach má zjavne predsa len srdce na správnom mieste. Kvôli nešťastnej Karmen totiž bratovi poriadne vyčistí žalúdok! Vzhľadom na všetko, čo sa stalo, Lara nemá najmenšiu chuť prijímať hostí, no Kike (Helena Buljan) jej naznačí, že tohto konkrétneho iste bude chcieť vidieť – a nemýli sa! Mija a Nela (Ecija Ojdanić) zrejme nikdy nebudú najlepšie kamarátky, no aspoň v otázke, čo ktorú spája alebo nespája so Zoranom (Alen Liverić), už majú obe jasno.

Keď ho polícia napokon vypátra, totálne paranoidný Dinko je na Blankino zdesenie presvedčený, že ho udala vlastná mama! Ťažko povedať, či Ognjan len hrá divadielko alebo nie, no keď príde čas odchodu, zrúti sa jajkajúc k zemi...

Sledujte v pondelok, 19. augusta, o 14.35!

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 25. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na