Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 173. a 174. epizóda

26. 08 2019 16:25 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 173. a 174. epizóda
Larina voľba: 173. a 174. epizóda Foto: Nova TV

Aj keď sa rozladenej Nele zdá nový postarší zákazník akýsi povedomý, ani vo sne by jej nenapadlo, s kým má v skutočnosti tú česť!

Mate (Dino Rogić) si nesprávne vysvetlí objatie Nikol (Jagoda Kumrić) a Ognjana (Stefan Buzurović) a k svojej uplakanej expriateľke sa preto správa naozaj neodpustiteľne! Jakov (Ivan Herceg) chystá pre Laru (Doris Pinčić) malé prekvapenie. Do svojich plánov zasvätí len vernú Kike (Helena Buljan). Nela (Ecija Ojdanić) sa rozhodne vyhľadať svojho nehodného otca a povedať mu všetko, čo má na srdci. Dopadne to pre ňu absolútne príznačne - riadnou katastrofou! Blanka (Bruna Bebić Tudor) naďalej pomáha prefíkanému Dinkovi (Filip Juričić), akoby už úplne stratila súdnosť. Jašovo nádherné prekvapenie dojatej Lare úplne vyrazí dych! Medzi Nikol a Ognjanom to povážlivo iskrí... Nikša (Stefan Kapičić) je s Karmen (Ornela Vištica) taký šťastný, ako ešte nikdy predtým s žiadnou inou ženou. Nepochybuje, že práve ona je preňho tá pravá. Pochybuje však, či je Nikol tá pravá pre jeho nezrelého brata, ktorý si popri všetkom tom pozérstve zjavne ani nevšimol, že je zamilovaný!

Jašove kajúcne slová a jeho ľútosť nad všetkým, čo sa stalo i čo sa nestalo Dinka nepredstaviteľne rozčúlia. Má čo robiť, aby nevypadol z role a neprezradil sa... Mile (Mijo Kevo) je zaskočený, keď v prístave nachytá Nikol, ktorá zobďaleč sleduje nič netušiaceho Mateho. Aj keď sa rozladenej Nele zdá nový postarší zákazník akýsi povedomý, ani vo sne by jej nenapadlo, s kým má v skutočnosti tú česť! Nikol poriadne zavarí Matemu.

Cvitka (Edita Karađole) sa roztrasie ako osika, keď sa zrazu, ani nevie ako, ocitne tvárou v tvár minulosti, na ktorú sa už celú večnosť márne snaží zabudnúť...

Sledujte v utorok, 27. augusta, o 14.55!

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 25. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na