Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 163. a 164. epizóda

19. 08 2019 16:30 | trinity
Larina voľba: 163. a 164. epizóda
Larina voľba: 163. a 164. epizóda Foto: Nova TV

Kým Ognjan je síce trestuhodne hlúpy, no viac-menej neškodný, o po pomste túžiacom Dinkovi nemožno povedať ani jedno, ani druhé!

Keďže Dinko (Filip Juričić) počas prestrelky zbabelo ušiel z cintorína, vôbec nevie, ako na tom teraz je jeho mama (Bruna Bebić Tudor), ktorú trafila guľka určená jemu. Ešteže má v bezdomovcovi, ktorý ho v núdzi prichýlil, lepšieho priateľa, ako si zaslúži... Karmen (Ornela Vištica) jej niekdajšia mentorka Alma (Nada Rocco) potvrdí, čo už i tak sama tušila – že darebný Ognjan (Stefan Buzurović) svoje zranenie iba predstiera. Zoran (Alen Liverić) pochopí, že udobriť sa s Mijou (Sanja Vejnović) bude ešte ťažšie, ako predpokladal – ak nie rovno nemožné. Jakovovi (Ivan Herceg) srdce nedovolí nechať Blanku, ktorá je stále v bezvedomí, v nemocnici úplne samu. Koniec koncov, jeho otec (Frane Perišin) túto ženu veľmi ľúbi. Len čo príde Jaša domov, Lara (Doris Pinčić) ho zasype výčitkami, pretože jej celý deň nedvíha telefón. No potom sa dozvie, čo sa stalo... Nikšu (Stefan Kapičić) čaká tvrdé prebudenie z veľmi príjemného sna - lebo Karmen nájde v jeho batožine novučičkú vojenskú bundu! Keď si Iris (Iva Štrljić) náhodou vypočuje Nikolin (Jagoda Kumrić) rozhovor s mamou (Ecija Ojdanić), svoju mladú zamestnankyňu poriadne prekvapí.

Vzhľadom na okolnosti sa nikomu veľmi nechce oslavovať – a najmenej oslávencovi Jašovi. Lenže Nela, ktorá párty organizuje, nikdy nebolo veľmi racionálna... A dnes s tým určite nemieni začínať! Kým na Nikšu sa Karmen hnevá stále viac, jeho nepodarenému mladšiemu bratovi v mnohých ohľadoch rozumie možno až pridobre. Na Split už pomaly sadá noc, keď do vile Zlatarovcov začínajú prichádzať hostia. Nanešťastie však nie všetci sú pozvaní a vítaní. No kým Ognjan je síce trestuhodne hlúpy, no viac-menej neškodný, o po pomste túžiacom Dinkovi nemožno povedať ani jedno, ani druhé! A ako na potvoru sa akurát tí dvaja dnes večer spolčia, aj keď sa vôbec nepoznajú...

Karmen sa tak veľmi bojí, že Nikšu stratí, že vôbec nepočúva, čo jej prišiel povedať. No on sa tentoraz nenechá odradiť, keď ho rozrušená pošle preč a pri druhom pokuse konečne nájde tie správne slová!

Sledujte v utorok, 20. augusta, o 15.00!

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 25. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na