Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 147. a 148. epizóda

08. 08 2019 14:50 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 147. a 148. epizóda
Larina voľba: 147. a 148. epizóda Foto: Nova TV

Leila sa cíti ako najšťastnejšia žena na svete, keď jej Dinko konečne položí otázku, ktorú ani neverila, že niekedy z jeho úst bude počuť.

Keď sa Jakov (Ivan Herceg) a Lara (Doris Pinčić) vracajú spolu do vily, v nádeji, že ich konečne čaká život, o akom snívali, ani len netušia, aké obrovské nebezpečenstvo im hrozí. Nebyť Leily (Jana Milić), ktorú čosi čudné v Dinkovom (Filip Juričić) hlase, keď sa lúčili, prinútilo vrátiť sa, ktovie, ako by to pre nich asi dopadlo...? Tonči (Frane Perišin) a Blanka (Bruna Bebić Tudor) sa jeden druhému stále viac a viac vzďaľujú pretože keď ide o Dinka, zrejme sa naozaj nikdy nezhodnú. Kike (Helena Buljan) pri pohľade na Laru s Jašom úplne rozkvitne, tak veľmi sa teší z ich šťastia. Správu, že bude znova otcom, Dinko neprijme ani trochu tak, ako Leila dúfala. Práve naopak, zareaguje tým najhorším možným spôsobom - a znovu jej zlomí srdce! Keď Nela (Ecija Ojdanić) zbadá v krčme smutného Tončiho, vôbec nepochybuje o tom, že jeho vzťahu s Blankou už zvoní umieračik. Jašovo romantické prekvapenie odkazujúce na ich svadobnú noc Laru hlboko dojme. Hoci ešte včera neverila, že by jej rodičia mali čo i len najmenšiu šancu dať sa znovu niekedy dokopy, pri pohľade na nich sa rozradostená Nikol (Jagoda Kumrić) znova odváži dúfať v nemožné! Ťažko povedať, či si Blanka uvedomuje, aké je to choré, že aj keď sa k nej Dinko správa ako úplný kretén, ktorý chce len jej peniaze a inak nech mu zmizne z očí a drží ústa, nedokáže sa mu obrátiť chrbtom...?

Leila je prešťastná, keď sa ráno prebudí a nezvyčajne krotký Dinko jej konečne povie to, čo tak veľmi potrebuje počuť – že veľmi chce ju i dieťatko, ktoré nosí pod srdcom. Pre Blanku však má dnešné prebudenie trpkú príchuť. Zistí totiž, že Tonči nespal doma! A nech už bol kdekoľvek, pre ich budúcnosť to neveští nič dobré... Lara a Jaša sa po prekrásnej spoločnej noci plnej lásky zobudia do nemenej krásneho rána, ktoré je sľubnou predzvesťou nového začiatku. Leila sa cíti ako najšťastnejšia žena na svete, keď jej Dinko konečne položí otázku, ktorú ani neverila, že niekedy z jeho úst bude počuť. Karmen (Ornela Vištica) neujde, že je dnes Nela akási iná, no čo je za tým jej nenapadne ani omylom.

Keď Nikol nájde v perinách prsteň, ktorý jej nepatrí, ako prvé jej napadne, že ju Mate (Dino Rogić) asi podvádza. Kto by si pomyslel, že akurát Nela bude tá, kto jej myšlienky nasmeruje úplne iným smerom!

Sledujte vo štvrtok, 8. augusta, o 16.40 a v piatok, 9. augusta, o 14.40!

 

Upútavka

 
Tvoje dieťa bude moje! - v piatok, 17. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na