Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 165. a 166. epizóda

20. 08 2019 16:45 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 165. a 166. epizóda
Larina voľba: 165. a 166. epizóda Foto: Nova TV

Spolu s Jašom sa stretnutie s Dinkom vezie aj čierny pasažier rozhodnutý pomôcť za každú cenu. Nanešťastie... Lare totiž pomaly, ale isto dochádza čas.

Zatiaľ nik z rodiny či hostí netuší, aká dráma sa odohráva v Zlajovej (Mark Urem) detskej izbe, kde zúrivý Dinko (Filip Juričić) zbraňou ohrozuje na smrť vystrašenú Laru (Doris Pinčić). Chvíľu sa síce zdá, že sa jej podarilo švagrovi dohovoriť, no keď zrazu na dvere zaklope nič netušiaci oslávenec Jakov (Ivan Herceg), situácia sa rýchlo vymkne spod kontroly... Aj napriek jeho horúcim vyznaniam a ešte horúcejším bozkom sa Karmen (Ornela Vištica) zdráha uveriť, že ju Nikša (Stefan Kapičić) skutočne ľúbi a že sa rozhodol zostať v Splite len a len kvôli nej. Mate (Dino Rogić) s Nikol (Jagoda Kumrić) sa ani nesnažia skrývať, ako neskutočne ich otravuje Ognjanova (Stefan Buzurović) prítomnosť. Keď sa Kike (Helena Buljan) konečne podarí vyslobodiť a zalarmovať všetkých v dome, je už neskoro – nik zo šokovaných prítomných zjavne nedokáže Dinka zastaviť! Dokonca ani Jaša s Nikšom, ktorí rovnako ako všetci ostatní len bezmocne sledujú, čo sa deje... Zahanbený Ognjan sa asi po prvý raz vo svojom biednom živote pokúsi urobiť správnu vec, aj keď to naňho nevrhne práve najlepšie svetlo, no nedopadne to dobre – akurát od rozhnevaného brata utŕži pár tvrdých faciek!

Jaša nechce nijako ohroziť milovanú Laru, a tak sa za svojím nezmieriteľným bratom vyberie úplne sám. Teda, aspoň si to myslí. Netuší totiž, že spolu s ním sa na miesto stretnutia v rovnakom aute vezie aj čierny pasažier rozhodnutý pomôcť za každú cenu. Nanešťastie... Lare totiž pomaly, ale isto dochádza čas. Nikša je frustrovaný, pretože nech robí, čo robí, nešťastná Karmen skrátka tvrdohlavo odmieta uveriť, čo k nej cíti. Lenže on už vie, že ju môže urobiť šťastnou... Že ju chce urobiť šťastnou... Pretože ju ľúbi. A z celého srdca dúfa, že aj ona ľúbi jeho.

Nele (Ecija Ojdanić) stačí jediný pohľad na Zorana (Alen Liverić) utešujúceho Miju (Sanja Vejnović) a pochopí, že prehrala. Pretože nech je, aká je... Vie, ako vyzerá láska.

Sledujte v stredu, 21. augusta, o 14.35!

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 25. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na