Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 149. a 150. epizóda

09. 08 2019 14:45 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 149. a 150. epizóda
Larina voľba: 149. a 150. epizóda Foto: Nova TV

Nikol je ako sud s pušným prachom – stačí jediná iskra a nastane výbuch. Nuž a tou je (v jej očiach nepatričná) dôvernosť medzi Matem a Karmen!

Nikol (Jagoda Kumrić), ktorá sa už vidí pred oltárom, si práve nanečisto trénuje pred zrkadlom obrad, keď vojde Mate (Dino Rogić)... Zlomený Tonči (Frane Perišin) sa nevie spamätať zo šoku, že ho Blanka (Bruna Bebić Tudor) napokon opustila. Nuž, čo, dočerta, čakal?! Dinko (Filip Juričić) si nájde prácu v splitskej tržnici. No hoci sa vraj neštíti akejkoľvek roboty, na to, čo ho čaká, určite prepravený nie je! Jakov (Ivan Herceg) je zaskočený, keď sa mu zničený otec zdôverí so svojím najnovším osobným zlyhaním a jeho následkami. To, čo teraz Tonči plánuje urobiť, je však určené iným ušiam. Malého Zlaju (Mark Urem). Ťažko povedať, kto sa cíti trápnejšie, keď v tej najmenej vhodnej situácii vyjde najavo, komu v skutočnosti patrí nádherný prsteň z Nikolinej postele – či „budúca nevesta“, alebo nič netušiaci ženích... Leily (Jana Milić) neveriacky sleduje, ako necitlivo sa Dinko správa k mame, keď sa dozvie, čo sa stalo medzi ňou a Tončim. Len slepý by si totiž nevšimol, ako veľmi je otrasený. Nanešťastie však to, že nevie, ako ju utešiť, maskuje, ako zvyčajne, zbytočnou agresivitou. Zlatarovcov veľmi zarmúti Tončiho kajúcny list... Na rozlúčku.

Nešťastná a sklamaná Nela (Ecija Ojdanić) má teraz o dôvod viac nenávidieť Blanku, no tá už si od nej viac po hlave skákať nenechá. Skrátka sa uprostred Nelinho besnenia obráti na päte a hrdo odkráča z vily! Dinko sa musí veľmi ovládať, aby nevybuchol, keď konečne pochopí, čo je náplňou jeho novej práce. No slovo robí muža a... Tú prácu potrebuje. Nikol je ako sud s pušným prachom – stačí jediná iskra a nastane výbuch. Nuž a tou je (v jej očiach nepatričná) dôvernosť medzi Matem a Karmen (Ornela Vištica)! Napriek tomu, že je zrazu celá krčma hore nohami, Lara (Doris Pinčić), viacerí hostia, a dokonca aj Mate sa neubránia pobavenému úsmevu. Asi nikto by v tej chvíli netipoval, že len o pár piesní neskôr smiešno-trápnu situáciu vystrieda dojemne romantická – s rovnakými protagonistami!

Zdá sa, že Mija (Sanja Vejnović) sa už zmierila s tým, že vo veciach lásky už pre ňu osud nemá žiadny tromf v rukáve. No Karmenine karty vravia inou rečou. Po rozhovore s mamou a prečítaní otcovho listu Nikol razom prejde dobrá nálada...

Sledujte v piatok, 9. augusta, o 15.35!

 

Upútavka

 
Tvoje dieťa bude moje! - v piatok, 17. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na