Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 151. a 152. epizóda

09. 08 2019 17:30 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 151. a 152. epizóda
Larina voľba: 151. a 152. epizóda Foto: Nova TV

Dinko a Leila sa vezmú. Svadba je to skromná, len s dvoma hosťami – hrdou svadobnou mamou a, ehm... Istým narýchlo splašeným bezdomovcom!

V prístave sa rozpúta menšie peklo, keď Dinko (Filip Juričić) šéfovi prezradí, čo zazrel pri nakladaní prepraviek. Na jeho smolu však tentoraz bič zaplieska na nesprávnom chrbte... Na jeho. Ťažko povedať, čo Jakova (Ivan Herceg) zaskočí viac – či správa o sestriných (Jagoda Kumrić) improvizovaných zásnubách, alebo o Leilinej (Jana Milić) novej práci. Mija (Sanja Vejnović) nemôže uveriť, že je Zoran (Alen Liverić) zrazu späť v Splite. Akoby ho tá čudná Karmenina (Ornela Vištica) veštba nejako privolala, či čo! Leila dojme, ako priateľsky sa k nej správa Lara (Doris Pinčić). Temer ako vlastná sestra... Nech už Zorana za bývalou láskou priviedlo čokoľvek, celkom iste to nebola túžba počúvať jej sladkobôľne spomienky na niekdajšieho soka Vuksana (Milan Štrljić)! Dinkovi sa opäť podarí kráľovsky strápniť Leilu, keď jej urobí ďalšiu úplne zbytočnú scénu, tentoraz v krčme. No tentoraz nedosiahne svoje, pretože Leila sa už viac ukričať nedá. Nela (Ecija Ojdanić) je v šoku, keď zistí, kto je hosť, ktorý na veľkú radosť hostí platí celej krčme jednu rundu za druhou. Dinko stratí nervy a urobí ďalšiu neodpustiteľnú hlúposť – večer pred svadbou okradne svojho bývalého zamestnávateľa, ktorý ho predtým neprávom obvinil z krádeže.

Pre Alena je správa o Tončiho (Frane Perišin) odchode veľkým prekvapením. No ešte väčším Jašove slová o dramatickej zmene, ktorou od jeho odchodu prešla Nela. Dinko a Leila sa vezmú. Svadba je to skromná, len s dvoma hosťami – hrdou svadobnou mamou (Bruna Bebić Tudor) a, ehm... Istým narýchlo splašeným bezdomovcom! Nele veľmi lichotí, že s ňou Zoran neskrývane flirtuje. Pozornosť muža, ktorý ju tak dobre pozná, je presne to, čo teraz potrebuje, a tak sa bez výčitiek nechá unášať dôverne známou vášňou!

Okradnutý „podnikateľ“ si všetku zlosť na Dinka surovo vybije na nevinnej Leile a jednou z obzvlášť tvrdých rán ju zasiahne do brucha...

Sledujte v pondelok, 12. augusta, o 14.30!

Upútavka

 
Tvoje dieťa bude moje! - v piatok, 17. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na