Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 169. a 170. epizóda

22. 08 2019 16:40 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 169. a 170. epizóda
Larina voľba: 169. a 170. epizóda Foto: Nova TV

Nikol prinúti nepoučiteľného Ognjana napraviť chybu, no dopadne to katastrofálne - vinou toho motáka sa totiž do problémov vzápätí dostane aj ona!

Zdá sa, že vyšinutý Dinko (Filip Juričić) už má pomstu, po ktorej tak túži, na dosah. Zachrániť Karmen (Ornela Vištica), ktorú ohrozuje nožom i pištoľou, a tiež Laru (Doris Pinčić), Jakova (Ivan Herceg) a malého Zlaju (Mark Urem), ktorí ani len netušia, aké nebezpečenstvo im hrozí, tak môže zrejme už len zázrak... Keď Zoran (Alen Liverić) odovzdá Miji (Sanja Vejnović) Vuksanov (Milan Štrljić) posledný list, je už viac-menej zmierený s tým, že nikdy nebudú spolu. Pretože bez ohľadu na to, čo v tom liste stojí... Vie, že Larinho otca vždy milovala - a neprestala ho milovať ani po jeho smrti. Nikol (Jagoda Kumrić) sa správa naozaj čudne. Akoby nevedela, čo vlastne chce. Teda, presnejšie, koho chce. Iná žena na jej mieste by totiž Ognjanovi (Stefan Buzurović) po tom všetkom, čo má na rováši, určite nedovolila voziť ju do práce. Vlastne, už by ho nikdy viac nechcela ani len vidieť! Ešteže o tom nevie po uši zaláskovaný Mate (Dino Rogić), ktorý už intenzívne plánuje svadbu... Kike (Helena Buljan) si robí veľké starosti o pani Anđelu (Marija Kohn), ktorú trošku hnevá srdiečko a každým dňom viac a viac sa poddáva smútku a ľútosti. Nela (Ecija Ojdanić) a Nikša (Stefan Kapičić) sú zdesení, keď v krčme na schodoch nájdu Karmen v bezvedomí.

Nikol prinúti nepoučiteľného Ognjana napraviť chybu a vrátiť darček, ktorý pre ňu, ehm... Načo klamať, skrátka ukradol. No dopadne to katastrofálne - vinou toho motáka sa totiž do problémov vzápätí dostane aj ona! Nebyť Nely, ktorá v sebe prekvapivo nájde silu nenávideného Dinka nezastreliť a udrží ho v šachu až do príchodu polície, ktovie, ako by to všetko napokon dopadlo...? Mija a Zoran svoju lásku, ktorej sa, našťastie, rozhodli dať druhú šancu, už viac neskrývajú. Napokon, prečo aj? Nikša zúri, pretože zase, už hádam po stý raz, musí svojho darebného brata ťahať z problémov!

Aj keď sa takého diabla v ľudskej koži radšej mala už dávno zriecť, Blanka neprestáva dúfať, že nájde spôsob, ako pre syna vybojovať nižší trest. No a Dinko, nanešťastie, evidentne presne s tým ráta...

Sledujte v piatok, 23. augusta, o 14.35!

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 25. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na