Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 145. a 146. epizóda

07. 08 2019 17:30 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 145. a 146. epizóda
Larina voľba: 145. a 146. epizóda Foto: Nova TV

Tončiho rozhodnutie vyhodiť Dinka z vily, aby neprišiel o Jakova, ktorý už si zbalil všetky veci a je práve na odchode, oboch jeho synov prekvapí.

Cvitka (Edita Karađole) prezradí Nikol (Jagoda Kumrić), že Mate (Dino Rogić) je nevinný, pretože má oboch rada a nechce, aby boli nešťastní. Prešťastná Nikol sa Matemu okamžite ospravedlní a dúfa, že ich vzťah ešte dokážu zachrániť, no nedopadne to tak, ako dúfala. Preto sa aspoň pokúsi očistiť dobré meno svojho bývalého priateľa – tým, že povie pravdu otcovi (Frane Perišin). A nielen jemu! Keď Dinko (Filip Juričić) počas ruvačky s Jakovom (Ivan Herceg), ktorú sám naschvál vyprovokuje, dostane ďalší záchvat, musí zasiahnuť Tonči, pretože Jaša na pár minút doslova skamenie... Znepokojená Karmen (Ornela Vištica) varuje Nelu (Ecija Ojdanić), že podľa kariet niekomu z jej najbližších hrozí veľké nebezpečenstvo. A to je, žiaľ, iba začiatok! Rázna Cvitka zamkne Nikol a Mateho v izbe a odmietne ich pustiť, kým sa nepomeria. Našťastie! Kým Blanka (Bruna Bebić Tudor) a Leila (Jana Milić) opäť raz Dinkovi všetko zhltnú aj s navijakom, akoby to bol nejaký svätec trpiteľ, či čo, Nela hneď trafí klinec po hlavičke poznámkou, že ranené zviera je ešte nebezpečnejšie, ako za normálnych okolností... Larin (Doris Pinčić) zamatový hlas má zrejme naozaj liečivé účinky, vďaka jej spevu sa totiž úsmev vráti nielen na Jašovu tvár, ale ustarostený výraz aspoň na pár minút zmizne i z tvárí Karmen a Nely.

Tončiho rozhodnutie vyhodiť Dinka z vily, aby neprišiel o Jakova, ktorý už si zbalil všetky veci a je práve na odchode, oboch jeho synov prekvapí. Po rozhovore s pani Anđelou (Marija Kohn) Leila pochopí, že nikdy nebude súčasťou rodiny, pod ktorej strechou býva – a nielen pre hriechy muža, ktorého miluje, ale i svoje vlastné. Po tom, čo besniaci Dinko všetkých prekľaje, sa pokúsi otca vyprovokovať k bitke, no Tonči nikdy nebol bitkár a na staré kolená s tým rozhodne začínať nemieni. Leila už kvôli tehotenstvu nechce a nemôže Dinka slepo nasledovať kamkoľvek, ako od nej očakáva. No než stihne niečo povedať, preruší ich Blanka...

Euforická Nela si nesprávne vysvetlí, čo pre ňu a jej možné budúce šťastie znamená najnovší vývoj situácie vo vile. V krčme preto narýchlo zorganizuje malú improvizovanú oslavu!

Sledujte vo štvrtok, 8. augusta, o 14.45!

 

Upútavka

 
Tvoje dieťa bude moje! - v piatok, 17. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na