Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 153. a 154. epizóda

12. 08 2019 16:30 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 153. a 154. epizóda
Larina voľba: 153. a 154. epizóda Foto: Nova TV

Nikol, Nelu, Cvitku a Karmen neskoro v noci vyruší príchod drzého mladého motorkára menom Ognjan... Nikšovho problémového mladšieho brata!

Po tom, čo si Lara (Doris Pinčić) vypočuje Leilin (Jana Milić) odkaz, neváha ani minútu a spolu s Jakovom (Ivan Herceg) sa znepokojení ponáhľajú na promenádu - miesto stretnutia, o ktoré ich, zjavne vystrašená a zúfalá, požiadala. Stačí jediný pohľad na dobitú a uplakanú ženu a uvedomia si, že situácia je ešte oveľa vážnejšia, než sa obávali... Nikol (Jagoda Kumrić), nechápe, ako jej nová kamarátka Iris (Iva Štrljić) môže žiť sama a byť tak šťastná. Ona si svoj život bez Mateho (Dino Rogić) nevie a nechce ani len predstaviť. Zúrivý Dinko (Filip Juričić) sa pokúsi zabrániť Leile v úteku, no Jaša a Mate ho spacifikujú, aby ju Lara dostala do bezpečia. Lenže dnes im, žiaľ, Šťastena nie je naklonená – k Splitu sa rýchlo blíži silná búrka a loď s Larou a Leilou na palube... Mieri priamo do jej srdca! Zoran (Alen Liverić) je po noci s Nelou (Ecija Ojdanić) vnútorne rozorvaný. Ešte stále na sebe cíti jej vôňu, no jeho srdce... Patrilo a patrí Miji (Sanja Vejnović). Nikol, Nelu, Cvitku (Edita Karađole) a Karmen (Ornela Vištica) neskoro v noci vyruší príchod drzého mladého motorkára menom Ognjan (Stefan Buzurović)... Nikšovho (Stefan Kapičić) problémového mladšieho brata!

Keď sa Dinko dozvie, čo sa stalo Leile, najprv zo seba sype jednu nenávistnú vyhrážku a urážku za sebou a vzápätí sa úplne zloží. Zorana po odchode od Mije nohy akoby mimovoľne odnesú presne tam, odkiaľ prišiel - k Nele. Aby Dinko, ktorého srdce niečo podobné vôbec nemusí vydržať, nešiel na more sám, Jakov sa tam napriek bratovým nezmyselným protestom vyberie s ním. Darebák Ognjan sa pokúsi vlámať do krčmovej pokladnice, no má smolu. Najprv mu plány skríži Nikol, neskôr zase Karmen...

Nech už je Dinko aký chce, jedno mu naozaj uprieť nemožno – nevzdáva sa ľahko. A tak kým ostatní už pomaly strácajú nádej, on sa ako trpiaci viery drží teórie, kde teraz jeho žena nepochybne je.

Sledujte v utorok, 13. augusta, o 14.55!

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 25. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na