Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 139. a 140. epizóda

05. 08 2019 17:30 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 139. a 140. epizóda
Larina voľba: 139. a 140. epizóda Foto: Nova TV

Sotva sa Tonči a Blanka opäť udobria, zastihnú ich zlé správy o Dinkovi. Okamžite sa ponáhľajú do nemocnice, rovnako ako nemenej zaskočený Jaša.

Keď sa Tonči (Frane Perišin) dozvie, kde sa skrýva Dinko (Filip Juričić), razom zabudne na oslavu a ponáhľa sa povedať mu, čo má už dlho na srdci. Kým atmosféra vo vile sa vďaka jednej z Lariných (Doris Pinčić) smutno-sladkých piesní aspoň na chvíľku zmení na príjemne melancholickú, trpká hádka medzi otcom a synom na lodi sa dramaticky stupňuje. Jakovovo (Ivan Herceg) prekvapenie Laru veľmi dojme. Leila (Jana Milić) sa temer zblázni od strachu, keď po návrate z nákupov nájde Dinka ležať na podlahe Jašovej kajuty v hlbokom bezvedomí... Karmen (Ornela Vištica) je zúfalá, keď jej Nikša (Stefan Kapičić) oznámi svoje rozhodnutie odísť. Aj keď sa hrdá Blanka (Bruna Bebić Tudor) veľmi snaží ovládať, Nele (Ecija Ojdanić), ktorá ju neustále provokuje, sa zakrátko podarí úplne ju vykoľajiť. Nuž, ako sa do hory volá... Lara má plnú hlavu Jašu, keď jej na dvere zaklope nešťastná Karmen a požiada ju o pomoc. Tonči nie je hlupák - hneď vie, kde je pes zakopaný v spore jeho bývalej a súčasnej lásky. No Blanka nepookreje, ani keď Nelu rázne vypoklonkuje z vily. Panicky sa totiž bojí o svojho nehodného syna, o ktorom stále nemá žiadne správy. Ktovie, možno je to tak lepšie - inak by na tom bola tak mizerne ako úbohá Leila, ktorá si teraz môže od žiaľu oči vyplakať...

Mate (Dino Rogić) sa dojemne snaží upokojiť plačúcu Nikol (Jagoda Kumrić), ktorej sa veľmi dotkli mamine zlostné obvinenia a výčitky. Nepochybne len vďaka nemu sa hneď nezbalí a neodsťahuje hoc aj do pekla, aby znova nemusela čeliť toľkej nespravodlivosti. Nikša sa krátko pred odchodom rozlúči s malým Zlajom (Mark Urem), ktorý mu bude vždy ako syn. Už-už sa chystá vykročiť v ústrety novému životu, keď sa zrazu otočí, zhodí z pleca batoh, zovrie tíško plačúcu Karmen do náruči a zasype ju bozkami. Sotva sa Tonči a Blanka opäť udobria, zastihnú ich zlé správy o Dinkovi. Okamžite sa ponáhľajú do nemocnice, rovnako ako nemenej zaskočený Jaša.

Aj keď sa Nela do vily opäť raz prihrnie ako veľká voda, okamžite skrotne, keď jej Anđela (Marija Kohn) povie, kde je jej exmanžel a prečo – s náležitým komentárom, ktorý neminie cieľ!

Sledujte v utorok, 6. augusta, o 14.45!

 

Upútavka

 
Tvoje dieťa bude moje! - v piatok, 17. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na