Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 137. a 138. epizóda

05. 08 2019 14:45 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 137. a 138. epizóda
Larina voľba: 137. a 138. epizóda Foto: Nova TV

Ešte ráno sa Karmen cítila ako najšťastnejšia žena pod slnkom, no sotva stihlo zapadnúť je všetko inak. Cíti sa príšerne... Kvôli Lare, ale i kvôli Nikšovi.

Dinko (Filip Juričić) sa k Leile (Jana Milić) správa ako totálny úbožiak. Zakaždým, keď sa pokúsi zohnať im niečo pod zub, sa do nej pustí tak zúrivo, akoby spáchala nejaký zločin, či čo! Nela (Ecija Ojdanić) je rozhodnutá urobiť z bývalej Alenovej (Mladen Vulić) krčmy najvychytenejší podnik v meste, čo v preklade znamená zmeniť v ňom všetko, čo sa dá, na svoj obraz. A začne s Karmen (Ornela Vištica)! Nikol (Jagoda Kumrić) veľmi chce, aby sa Mate (Dino Rogić) do nového domu nasťahoval spolu s ňou. No najprv ho musí presvedčiť. Miju (Sanja Vejnović) zaskočí, ale i veľmi poteší Larina (Doris Pinčić) prosba, či by ich s malým Zlajom (Mark Urem) neprichýlila. Nela zúri, keď jej Karmen povie to, čo ani za svet nechce počuť – pravdu. Asi neprekvapí, že ich čoraz emotívnejšia hádka v Nikšovi (Stefan Kapičić) prebudí inštinkt ochrancu a prinúti ho zasiahnuť... Cvitka (Edita Karađole) síce chcela dcére nechať vo všetkom voľné ruky, no stačil len jeden jediný deň, aby svoje rozhodnutie oľutovala! Zlatarovci už plánujú Larin návrat do vily, no na niečo podstatné akosi pozabudli – že Lara je silná a nezávislá mladá žena, ktorá o svojom živote rozhoduje sama. A práve teraz... Má plnú hlavu vlastných problémov!

Jakov (Ivan Herceg) neskrýva zhnusenie, keď v noci nájde v lodenici Dinka s Leilou kradnúť. Najradšej by hneď zavolal políciu, no napokon to neurobí. Kvôli Leile. Ešte ráno sa Karmen cítila ako najšťastnejšia žena pod slnkom, no sotva stihlo zapadnúť je všetko inak. Cíti sa príšerne... Kvôli Lare, ale i kvôli Nikšovi, ktorý zjavne naozaj vôbec nevie, ako veľa pre ňu znamená. Tonči (Frane Perišin) temer z nôh spadne, keď v zamyslení vrazí do novej krčmárky – svojej exmanželky! Keď sa Dinko preberie, je Leila preč. Neopustila ho však, ako si myslí, len sa zúfalo snaží nájsť pre oboch niečo pod zub. Jej možnosti sú ale obmedzené...

Zlatarovci ani len netušia, že okrem pozvaných sa na ich oslavu chystá aj hosť, ktorého nikto nevolal. Mija poradí Lare, aby sa s Karmen o všetkom úprimne porozprávala a až potom sa rozhodla, čo urobí.

Sledujte v pondelok, 5. augusta, o 15.35!

 

Upútavka

 
Tvoje dieťa bude moje! - v piatok, 17. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na