Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 141. a 142. epizóda

06. 08 2019 14:50 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 141. a 142. epizóda
Larina voľba: 141. a 142. epizóda Foto: Nova TV

Nela sa nechá uniesť mylnou predstavou, že má u Tončiho šancu, a tak Karmen s Nikol neveriacky sledujú jej, ehm... Spevácke vystúpenie v krčme!

Blankino (Bruna Bebić Tudor) rozhodnutie vrátiť sa z vily späť do svojho starého bytu, aby sa mohla starať o Dinka (Filip Juričić) Tončiho (Frane Perišin) hlboko zasiahne – a Nele (Ecija Ojdanić) dá nádej, že jedného dňa možno znovu získa, čo vlastnou vinou a sebeckosťou stratila. A tak kým Blanka a Leila (Jana Milić) tŕpnu v nemocnici pri Dinkovej posteli, Nela vytiahne na exmanžela všetky svoje tromfy, vrátane toho najmocnejšieho – vášnivého bozku! Jakov (Ivan Herceg) sa veľmi snaží presvedčiť Laru (Doris Pinčić), aby si dali ešte šancu, no ona vytrvalo odoláva všetkým jeho pokusom o zblíženie. Ako vždy neznesiteľne ufrflaný Dinko nielenže vôbec nepoďakuje svojmu lekárovi za záchranu života, ale navyše neberie ani trochu vážne nič, čo mu vraví! Nela, povzbudená bozkom s Tončim, požiada Karmen (Ornela Vištica), aby jej vyložila budúcnosť. Lenže priať si niečo, hocako veľmi, ešte automaticky neznamená to aj dostať, všakže? I keď, ktovie... Jašu poteší, keď ho nečakanou návštevou prekvapia Lara so Zlajom (Mark Urem) – a ešte viac jej dôvod, v ktorý už pomaly ani nedúfal. Na Blankino a Leilino zdesenie sa zlostný Dinko rozhodne v rozpore s odporúčaním lekára opustiť nemocnicu na reverz!

Kým Blanka je Tončiho rozhodnutím tentoraz uprednostniť Dinka pred Jašom dojatá, ale zároveň si tiež nie je celkom istá, že je to šťastný nápad, nevďačný Dinko, ktorý ešte pred pár minútami otca posielal do horúcich pekiel, okamžite otočí a ponáhľa sa pobaliť! Kike (Helena Buljan) s Anđelou (Marija Kohn) sa ani nesnažia skryť znechutenie, keď sa protivný pacient aj so sprievodom znovu objaví vo vile. No Jašov šokovaný výraz a nekompromisná reakcia sú doslova na nezaplatenie! Nela sa nechá uniesť mylnou predstavou, že má u Tončiho šancu, a tak Karmen s Nikol (Jagoda Kumrić) neveriacky sledujú jej, ehm... Spevácke vystúpenie v krčme!

Lara má pocit, že isto-iste sníva, keď príde do vily prekvapiť Jakova a namiesto neho natrafí na Dinka. Je taká nahnevaná, že Blanke, ktorá zaslepená láskou k nehodnému synovi úplne prehliada ostatných, bez obalu povie, čo si myslí...

Sledujte utorok, 6. augusta, o 16.40 a v stredu, 7. augusta, o 14.35!

 

Upútavka

 
Tvoje dieťa bude moje! - v piatok, 17. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na