Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 135. a 136. epizóda

02. 08 2019 14:30 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 135. a 136. epizóda
Larina voľba: 135. a 136. epizóda Foto: Nova TV

Nikša má vďaka Karmen po veľmi dlhom čase konečne opäť pocit, že žije. A tak sa nechá unášať nečakanou vášňou, ktorá mu rozpaľuje krv v žilách...

Vjera (Tamara Garbajs) a Alen (Mladen Vulić) sú prešťastní, keď sa ukáže, že sa Karmen (Ornela Vištica) opäť raz nemýlila. Jakov (Ivan Herceg), žiaľ, zistí, že ani Kike (Helena Buljan) sa nemýli - Dinko (Filip Juričić) totiž skutočne plánuje spáliť vilu Zlatarovcov na popol! Nič netušiacu Leilu (Jana Milić), ktorá spí hore, tak zobudí hlasná hádka nezmieriteľných bratov. Karmen sa už viac nemôže pozerať, ako sa Nikša (Stefan Kapičić) neustále mračí a trápi, preto mu pripraví na pobreží malé, trochu pikantné prekvapenie... Jašovi sa len tak-tak podarí zachrániť Leilu z horiacej vily. Ešte pár minút v hustom štipľavom dyme – a už by sa nikdy neprebrala! No namiesto toho, aby šla poslušne do nemocnice a nechala sa vyšetriť, kašlúc a sotva lapajúc dych sa vyberie hľadať Dinka. Aj napriek všetkému, čo sa stalo, je Tonči (Frane Perišin) rozhodnutý nasťahovať sa ešte dnes aj s rodinou späť do vily. S celou rodinou – teda aj s Nikol (Jagoda Kumrić). Lenže tá má svoju hrdosť a bývať pod jednou strechou s Blankou (Bruna Bebić Tudor) kategoricky odmieta. Cvitka (Edita Karađole) predostrie Alenovi svoj odvážny nápad. Radosť z návratu do rodného domu kalia Jašovi len trpko-sladké spomienky na zoznámenie s milovanou Larou (Doris Pinčić), ktorá o ňom dnes už nechce ani len počuť. Alebo... Žeby predsa?

Nikša má vďaka Karmen po veľmi dlhom čase konečne opäť pocit, že žije. A tak sa nechá unášať nečakanou vášňou, ktorá mu rozpaľuje krv v žilách... Ani Nela (Ecija Ojdanić), ani Nikol nie sú nadšené, keď im Cvitka prezradí, čo urobila. Presnejšie, obe sa od akýchkoľvek jej plánov otrávene, no rázne dištancujú! Dinko sa aj po tom všetkom, čo preňho Leila urobila, neustále zdráha uveriť, že ho naozaj tak veľmi a bez výhrad ľúbi. Láskavá Anđela (Marija Kohn) nechápe, prečo Lara a Jakov nedajú svojmu šťastiu opäť šancu. Nepochybuje, že sú si súdení. Po tom, čo si náhodou vypočuje dcérine modlitby sa dobrá duša Cvitka rozhodne vložiť osud ich rodiny práve do jej rúk.

Je už hlboká noc, keď Nikšu prekvapí tajomná Alma (Nada Rocco), ktorá sa pred ním zjaví ako duch s nemenej tajomným posolstvom. Dinko nikdy nevedel, ako požiadať o pomoc alebo ju prijať, a tak na mamu a Leilu len zlostne šteká!

Sledujte v piatok, 2. augusta, o 16.30 a v pondelok, 5. augusta, o 14.40!

 

Upútavka

 
Tvoje dieťa bude moje! - v piatok, 17. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na