Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 167. a 168. epizóda

21. 08 2019 16:30 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 167. a 168. epizóda
Larina voľba: 167. a 168. epizóda Foto: Nova TV

Blanka má panický strach, že ak blúzniaceho Dinka, ktorý je na tom vážne zle, nedostane do nemocnice, zomrie priamo pred jej očami.

Kým sa zúfalý Jakov (Ivan Herceg) zatiaľ stále neúspešne snaží oživiť Laru (Doris Pinčić), nahnevaný Nikša (Stefan Kapičić), ktorého zalarmoval Ognjan (Stefan Buzurović), to autom v plnej rýchlosti napáli do ozbrojeného Dinka (Filip Juričić), nemysliac na vlastný život. Lenže keď ho o niečo neskôr jeho priatelia nájdu zraneného za volantom, po Dinkovi niet ani stopy! Akoby ho ani samo peklo nechcelo prijať... Mate (Dino Rogić) s Ognjanom sa posekajú kvôli rozdielnym názorom na to, čo je odvážne a čo len trestuhodne ľahkovážne. Jaša je taký nahnevaný, že vôbec neberie ohľad na Blanku (Bruna Bebić Tudor), ktorá sotva stojí na nohách, a prisahá, že tentoraz... Dinka dostane za mreže! Napriek tomu, že Miji (Sanja Vejnović) na Zoranovi (Alen Liverić) veľmi záleží, nedokáže sa povzniesť nad to, čo bolo medzi ním a Nelou (Ecija Ojdanić) a po x-tý raz ho od seba sklamane odoženie. Jaša síce spočiatku nie je veľmi nadšený Nikšovou ponukou, no vie, že má pravdu, a tak ju napokon s vďakou prijme...

Dinko má opäť raz viac šťastia ako rozumu. Keď totiž na Blankine dvere zaklope polícia, jej nepodareného syna za nimi nenájde! Keď Zoran príde požiadať Nelu o odpustenie, čaká ho poriadne prekvapenie. Nie, netýka sa jeho a Nely. Týka sa jeho a Mije! Blanka má panický strach, že ak blúzniaceho Dinka, ktorý je na tom vážne zle, nedostane do nemocnice, zomrie priamo pred jej očami. Jaša a Nikša si uvedomia, že za iných okolností by zrejme boli dobrými priateľmi. Vlastne, ktovie... Možno už nimi sú.

Keď Ognjan natlačí Nikol (Jagoda Kumrić) do hlavy množstvo neuveriteľných kalerábov, zmení naňho názor. Lenže potom sa od pobavenej Karmen (Ornela Vištica) dozvie, ako sa veci majú naozaj!

Sledujte vo štvrtok, 22. augusta, o 14.55!

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 25. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na