Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 175. a 176. epizóda

27. 08 2019 16:45 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 175. a 176. epizóda
Larina voľba: 175. a 176. epizóda Foto: Nova TV

Znie to možno neuveriteľne, no Dinkovi sa s maminou pomocou podarí ujsť bez toho, aby si ktokoľvek čokoľvek všimol.

Keď Jakov (Ivan Herceg) a Lara (Doris Pinčić) oznámia Nele (Ecija Ojdanić), že sa chcú znova vziať, šťastnejšiu mamu a svokru by ste v celom Splite márne hľadali. No, kto by tomu ešte pred pár mesiacmi veril, všakže? Urazený Mate (Dino Rogić) vôbec nepustí Nikol (Jagoda Kumrić) k slovu, a tak mu nemá ako vysvetliť to nešťastné udanie na polícii. Blanka (Bruna Bebić Tudor) má strach, že ak Dinkov (Filip Juričić) plán vyjde a podarí sa mu ujsť, znova začne spriadať plán pomsty proti Zlatarovcom. No aj tak sa rozhodne pomôcť mu! Nela je v šoku, keď sa dozvie pravdu o bezdomovcovi Marjanovi... Mile (Mijo Kevo) nechápe, prečo sa Mate a Nikol k sebe správajú tak hlúpo, keď by aj slepý videl, že sa stále ľúbia. A tak kamarátovi poradí, aby zabojoval za svoje šťastie, inak oňho príde! V predvečer svadby nechá Jaša Lare zahrať pod oknami serenádu...

Už-už sa zdá, že si Mate s Nikol konečne vysvetlia všetky nedorozumenia a možno aj opäť k sebe nájdu cestu, keď sa na scéne objaví otravný Ognjan (Stefan Buzurović) – a všetko je znova v háji! Znie to možno neuveriteľne, no Dinkovi sa s maminou pomocou podarí ujsť bez toho, aby si ktokoľvek čokoľvek všimol. Keď Nela nájde pred dverami staručkú fotografiu svojej rodiny, niečo v nej sa zlomí, a tak sa rozhodne znovu vyhľadať Marjana a pomôcť mu. Mija (Sanja Vejnović) a Anita (Ana Maras) neskrývajú dojatie, keď uvidia Laru vo svadobných šatách - nádhernú ako kráľovná!

Inokedy dobrosrdečná a láskavá Cvitka (Edita Karađole) sa zmení na fúriu, keď zistí, čo Nela urobila. Napätie však možno krájať i medzi Matem a Ognjanom – a medzi Marom (Andrej Dojkić) a Nikšom (Stefan Kapičić).

Sledujte v stredu, 28. augusta, o 14.35!

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 25. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na