Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 179. a 180. epizóda

29. 08 2019 16:45 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 179. a 180. epizóda
Larina voľba: 179. a 180. epizóda Foto: Nova TV

Karmen sotva dokáže nájsť slová, aby utešila Nikšu, keď sa zrazu zjaví jej najlepšia kamarátka a s planúcim pohľadom sa dožaduje jej pomoci.

Žiaľom ochromená Lara (Doris Pinčić) všetok svoj bezmocný hnev obráti proti Jakovovi (Ivan Herceg). Bez malého Zlaju (Mark Urem) sa skrátka cíti, akoby už nikam a k nikomu nepatrila. Bez neho nič nedáva zmysel. A strašná správa, ktorú im prinesie policajný komisár tento pocit mučivej prázdnoty, žiaľ, iba prehĺbi. Ognjan (Stefan Buzurović) sa môže postaviť hoc aj na hlavu, Nikol (Jagoda Kumrić) už má vo všetkom jasno – nemý u nej ani najmenšiu šancu, pretože miluje Mateho (Dino Rogić). A vždy aj bude... Vďaka strachu a obavám o najmilovanejšieho člena rodiny si Nela (Ecija Ojdanić) a Anđela (Marija Kohn) k sebe opäť nájdu cestu. Hoci bol Nikša (Stefan Kapičić) vždy skeptický ku Karmeniným (Ornela Vištica) víziám a kartám, dnes by ich pomoc úprimne privítal. No tentoraz, žiaľ, zaryto mlčia. Keď policajní potápači vylovia z vraku lietadla Zlajovu topánočku, Laru opustia všetky sily. Opakovane stráca vedomie, jej myseľ je zrazu kdesi veľmi, veľmi ďaleko a už viac nechce žiť... Keďže zlomený Jaša toho nie je schopný, nevďačná úloha oznámiť zlé správy všetkým ostatným pripadne Nele.

Na rozdiel od Jašu a všetkých ostatných členov rodiny Lara nie je pripravená zmieriť sa s obrovskou stratou, ktorá ju zabíja. Chytá sa každej slamky, modlí sa, prosí, verí, dúfa... Karmen sotva dokáže nájsť slová, aby utešila Nikšu, keď sa zrazu zjaví jej najlepšia kamarátka a s planúcim pohľadom sa dožaduje jej pomoci. Mate síce nedokáže byť Nikol v najťažších chvíľach oporou, no prekročí svoj tieň a dá Ognjanovi požehnanie. No varuje ho, aby ju urobil šťastnou, lebo inak...

Lara, ktorá už nemá ďaleko k šialenstvu, odmieta uveriť, že je Zlaja mŕtvy, no jej správanie voči Jašovi nasvedčuje tomu, že jej manželstvo s ním je.

Sledujte v piatok, 30. augusta, o 12.50!

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 25. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na