Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: 177. a 178. epizóda

28. 08 2019 16:35 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: 177. a 178. epizóda
Larina voľba: 177. a 178. epizóda Foto: Nova TV

Podpisy na manželských dokumentoch ešte ani nestihli poriadne uschnúť a Lara s Jašom už čelia prvej vážnej kríze. Ako inak, kvôli Dinkovi!

Obrad ešte ani nezačal a nešťastná Nikol (Jagoda Kumrić), ktorá do seba s Ognjanom (Stefan Buzurović) hádže jeden pohárik za druhým, už je pod obraz Boží... Marjan sa rozcitlivie, keď ho Jakov (Ivan Herceg) zoznámi s malým Zlajom (Mark Urem) – ani netušiac, s kým má vlastne tú česť. Mate (Dino Rogić) si opäť nesprávne vysvetlí istú situáciu. Na jeho obranu však treba dodať, že vidieť, ako milovanú ženu odnáša na rukách do spálne iný chlap, fantázii veľa priestoru neposkytuje... Medzi poslednými dorazia na svadbu aj Vjera (Tamara Garbajs) s Alenom (Mladen Vulić). Lara (Doris Pinčić) s Jašom si práve vymieňajú manželské sľuby a prijímajú gratulácie od rodiny a priateľov, keď sa Dinko (Filip Juričić) nepozorovane vkradne do vily Zlatarovcov, aby v úkryte vyčkal na príležitosť konečne sa Jašovi a Lare pomstiť. A tá sa mu naskytne oveľa skôr, ako predpokladal!

Podpisy na manželských dokumentoch ešte ani nestihli poriadne uschnúť a Lara s Jašom už čelia prvej vážnej kríze. Ako inak, kvôli Dinkovi! Keď totiž zistia, čo sa stalo, v otázke ako postupovať sa nezhodnú v podstate v ničom... Lara manželovi ustúpi, no s veľkými výhradami. Ťažko povedať, čo Nikol vydesí viac – či pohľad na Ognjana rozvaleného na posteli, alebo na jej misskovskú korunku, ktorá tam predtým určite nebola! Jaša urobí osudovú chybu, keď sa za Dinkom vyberie sám.

Po ďalších Ognjanových provokáciách už Matemu, ktorý s ním mal naozaj svätú trpezlivosť, definitívne prasknú nervy! Larine najhoršie obavy sa naplnia, keď chrapúň Dinko opäť prekabáti Jašu...

Sledujte vo štvrtok, 29. augusta, o 14.55!

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 25. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na