Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nový zvodca a záporák v Larinej voľbe - Stefan Buzurović!

14. 11 2012 12:30 | Alexandra Stahlová
Larina voľba - Stefan Buzurović
Larina voľba - Stefan Buzurović Foto: Nova TV

Príťažlivý srbský herec sa objaví v úlohe Nikšovho mladšieho brata, ktorý je večne v problémoch a bez peňazí!

Fanúšikovia obľúbeného chorvátskeho romantického seriálu Larina voľba sa už onedlho môžu tešiť na ďalší zaujímavý prírastok v hereckom obsadení – príťažlivého srbského herca Stefana Buzurovića, ktorý si strihne rolu komplikovaného Ognjana Ivanova, mladšieho brata drsného Nikšu (Stefan Kapičić). Ognjan je temperamentný mladík, ktorý si je veľmi dobre vedomý svojej fyzickej príťažlivosti na opačné pohlavie, čo i patrične vy(zne)užíva, je neustále lieta v nejakých problémoch a je tiež permanentne bez peňazí. V podstate možno povedať, že je presne takým životným stroskotancom, akým bol v mladosti aj jeho brat!

Od prvej chvíle je zjavné, že Ognjan Nikšovi mnohé z ich minulosti zazlieva, najmä však to, že ho svojho času opustil a on potom skĺzol na zlé chodníčky, kvôli čomu napokon skončil na pár mesiacov za mrežami! Ognjan však nevie, že sa ho Nikša svojím odchodom vtedy len zúfalo snažil ochrániť pred nesprávnymi a veľmi nebezpečnými ľuďmi – tí sa mu totiž chceli za čosi pomstiť tak, že sa dostanú k jeho mladšiemu bratovi a ublížia mu...! Tak či onak, Ognjan sa napokon po rokoch odlúčenia vyberie do Splitu brata nájsť – hoci len preto, že opäť raz ostal úplne bez peňazí...

Čo sa týka Ogjanovho šarmantného predstaviteľa Stefana Buzurovića, je vyštudovaný herec, ktorý väčšinu skúseností získal na divadelných doskách v predstaveniach ako Richard III., Kráľ Oidipus, Figarova svadba či Mesiac na dedine, no hral napríklad i v televíznom seriáli Vôňa dažďa na Balkáne a filme Keď budeme jesť psov. V súkromí je Stefan nadšeným športovcom – ovláda aikido, boxuje, pláva, lyžuje – v zime na snehu a v lete na vodných lyžiach -, lozí po skalách voľným štýlom, jazdí na skateboarde... A je dokonca i vcelku zdatným lukostrelcom! Je však hrdý i na iné svoje talenty, ktoré so športom nemajú nič spoločné. Rád píše poéziu i prózu - a ešte radšej varí!