Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Vyzerá ako princezná, no romantika je jej cudzia...

03. 10 2012 10:07 | Alexandra Stahlová
Larina voľba - Jagoda Kumrić
Larina voľba - Jagoda Kumrić Foto: Nova TV

Seriálovej horenoske Nikol nechýba ambicióznosť a dravosť – o desať rokov sa totiž vidí... V Hollywoode!

Pôvabná chorvátska herečka Jagoda Kumrić, ktorá v seriálu Larina voľba mimoriadne vierohodne hrá rozmaznanú horenosku Nikol Zlatarovú, síce kvôli nakrúcaniu nemá veľa voľného času, no keď sa jej „pritrafí“ nejaká tá voľná chvíľka, najradšej ju vraj buď celú prespí, strávi s nosom ponoreným do dobrej knihy alebo si niekam vyrazí v spoločnosti priateľov. A to presne v tomto poradí!

Na cestovanie po obľúbených destináciách – či už exotickom Thajsku a Kostarike alebo možno tak trochu prekvapivo ruskom hlavnom meste Moskve, do ktorej sa zamilovala pri prvej návšteve -, ani na pozeranie milovaných filmov ako Návrat do Cold Mountain či Forrest Gump jej však veľa času neostáva – iba ak v lete, počas filmovacích prázdnin...

Aj keď Jagoda svojím vzhľadom pripomína princeznú z rozprávky, v skutočnosti vraj nie je veľmi romanticky založená - a keďže je ešte veľmi mladučká, kvôli láske ešte neurobila žiadnu šialenosť, ktorá by stále za zmienku. No čo nie je, môže byť! :-)

Za svoje prednosti považuje svoju optimistickú povahu, odvážnosť a úprimnosť, za slabiny zase až prílišnú tvrdohlavosť a to, že aj napriek snahe nedokáže nikdy nikam prísť načas. Tak či onak, rozhodne jej nechýba ambicióznosť a dravosť – o desať rokov sa totiž vidí... V Hollywoode!

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 25. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na