Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: Láska à la Kráska a zviera!

24. 09 2012 13:05 | Alexandra Stahlová
Larina voľba - Filip Juričić a Jana Milić
Larina voľba - Filip Juričić a Jana Milić Foto: Nova TV

Zakázaný vzťah netvora Dinka a exotickej krásky Leily poriadne zamáva osudmi hrdinov seriálu Larina voľba!

Všímaví fanúšikovia romantického chorvátskeho seriálu Larina voľba si určite všimli, že už prvé stretnutie zloducha Dinka (Filip Juričić) a krásnej Jemenčanky Leily (Jana Milić), keď jej na pobreží zabránil v samovražde skokom do mora, bolo istým spôsobom magické. Seriálový darebák bol jej exotickým zjavom natoľko očarený, že temer zabudol i dýchať! No zrejme ani tí najzarytejší optimisti by vtedy netipovali, čo im seriáloví scenáristi nachystajú do budúcnosti – Leila a Dinko totiž budú už onedlho tvoriť pár!

Táto novinka sa mimoriadne pozdávala najmä Dinkovmu civilnému ja, hercovi Filipovi Juričićovi, ktorý sa o svoju radosť – a zopár ďalších zákulisných informácií o vývoji v seriáli, krátko nato, ako sa o nich dozvedel, veľmi rád podelil aj so svojimi fanúšikmi prostredníctvom chatu jedného z najväčších a najčítanejších denníkov Chorvátka.

Okrem vášnivého vzťahu s Leilou, ktorý (nielen) Dinkovi nečakane skomplikuje život, však seriálového záporáka aj televíznych divákov v blízkej budúcnosti čaká ešte jedno obrovské prekvapenie – do Splitu sa totiž po úspešnej liečbe vo Švajčiarsku konečne znovu vráti Dinkova manželka Lidija (Marija Tadić)! A zdá sa, že tá možno spočiatku prijala jeho pochybné vysvetlenie, že cudzia kráska v ich dome je nová pestúnka ich detí, no to neznamená, že nej Leila a všetko, čo s ňou súvisí, nevyvoláva pochybnosti a obavy!

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 25. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na