Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Malý „Zlaja“ je najpopulárnejším bábätkom Chorvátska!

17. 08 2012 11:53 | Alexandra Stahlová
Larina voľba - Mark Urem
Larina voľba - Mark Urem Foto: Nova TV

Očarení sú ním i jeho hereckí kolegovia, ktorým vraj vôbec neprekáža, že je práve on najobľúbenejším členom tímu!

Pri nakrúcaní divácky veľmi úspešného seriálu Larina voľba je na pľaci väčšinou veľmi rušno a všetci herci i štáb sú úplne pohltení prácou. Väčšinou, no nie vždy – všetko sa totiž razom zmení, keď sa na scéne objaví malý hnedooký fešáčik!

Podľa príťažlivej Ornely Vištice, ktorá v seriáli stvárňuje temperamentnú Karmen, je zatiaľ najmladší z jej hereckých kolegov Mark Urem, ktorý hrá malého Zlaju, vždy veselý a stále sa usmieva. S každým vraj vychádza – a oni ho absolútne zbožňujú! To, že si malý talentovaný Záhrebčan získal nielen srdcia divákov, ale i svojich kolegov, potvrdzuje i sympaťák Stefan Kapičić, alias seriálový Nikša, ktorý síce s deťmi veľa skúseností nemá, no priznáva bez mučenia, že je chlapčaťom očarený a že sa vôbec nečuduje, že je práve malý Mark najobľúbenejším členom tímu!br>
Najpopulárnejšie chorvátske bábätko môže nakrúcať maximálne tri hodiny denne, a tak ho z domova na pľac a späť vozieva osobný šofér. Po celý čas sa však oňho stará i láskavá pestúnka, ktorá dohliada na to, aby malej hviezdičke nič nechýbalo... :-)

Upútavka

 
Tvoje dieťa bude moje! - v piatok, 17. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na