Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Larina voľba: Stratený princ už onedlho v chorvátskych kinách

12. 06 2012 10:17 | Alexandra Stahlová
Larina voľba: Stratený princ
Larina voľba: Stratený princ Foto: Nova TV

U nás sa osudy splitských zaľúbencov Lary a Jašu v seriáli Larina voľba ešte len rozbiehajú, v ich domovine sa toto leto sťahujú do kín!

Jeden z divácky najsledovanejších a najobľúbenejších chorvátskych seriálov uplynulých rokov Larina voľba sa tento rok chystá zopakovať svoj závideniahodný úspech z televíznych obrazoviek i na filmovom plátne, zatiaľ však len vo svojej domovine. Už o niekoľko týždňov sa na plátna tamojších kín chystá celovečerný film Larina voľba: Stratený princ, ktorý priamo nadväzuje na prvú sezónu seriálu - a má nielen konečne priniesť dlho očakávané odpovede na množstvo otázok, ale tiež uviesť do deja nové, dosiaľ nepoznané postavy!

O filme toho zatiaľ jeho tvorcovia veľa neprezradili - vieme v podstate len toľko, že dej je oproti seriálu posunutý o pár rokov do budúcnosti a že do osudov Lary a Jakova výrazne zasiahne nečakaná udalosť, ktorá dramaticky zmení ich životy. Na scéne sa má tiež objaviť akýsi záhadný magnát, ktorý umne poťahuje za všetky dôležité nitky odkiaľsi z úzadia...

Vo filme Larina voľba: Stratený princ sa okrem známych tvárí ako Doris Pinčić (Lara), Ivan Herceg (Jakov), Filip Juričić (Dinko), Stefan Kapičić (Nikša), Jagoda Kumrić (Nikol) či Dino Rogić (Mate) objavia pod režisérkou taktovkou skúseného Tomislava Rukavinu i mnohí iní, ako napríklad chorvátske divadelné, filmové a televízne legendy Špiro Guberina a Filip Radoš, či talentovaný Miraj Grbić z Bosny a Hercegoviny, ktorého už neraz obsadili v zahraničných produkciách (v minulom roku si napr. zahral s Tomom Cruiseom, Simonom Peggom a Michaelom Nyqvistom vo filme Mission: Impossible - Ghost Protocol).

Upútavka

 
Tvoje dieťa bude moje! - v piatok, 17. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na