Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Doris Pinčić: Herečkou vďaka rybám a chobotniciam?

19. 05 2012 15:11 | Alexandra Stahlová
Larina voľba - Doris Pinčić
Larina voľba - Doris Pinčić Foto: Nova TV

Krásna chorvátska herečka to síce tvrdí skôr položartom, no nie nadarmo sa vraví, že bez vetra sa ani lístok nepohne! :-)

Ľudia si zvyknú pamätať oslavy svojich osemnástych narodenín - pretože je to významný míľnik medzi detstvom a dospelosťou - alebo okrúhlin... Chorvátska herečka Doris Pinčić však celkom iste nikdy nezabudne na oslavy svojich 23. narodenín – pretože presne v ten deň, 4. septembra 2011, bola v jej domovine v premiére odvysielaná úplne prvá časť krásneho romantického seriálu Larina voľba, vďaka ktorej sa z nej doslova z večera do rána stala hviezda!

V teň dostala od priateľov a kolegov mnoho kvetov a krásnych darčekov, medzi ktorými nechýbal napríklad novučičký bicykel - pretože Lara je nadšenou cyklistkou a jej starý „bicák“ už bol zrelý akurát tak do šrotu. Vďaka svojim rodičom, ktorí žijú v láske a harmónii už viac ako tridsať rokov, však Doris – rovnako ako seriálová Lara - veľmi dobre vie, čo je v živote naozaj dôležité a že i ľudia, ktorí nemajú peňazí nazvyš, sú často šťastnejší a spokojnejší ako tí, ktorí majú všetkého dostatok. Sama totiž pochádza z jednoduchých pomerov – mama je účtovníčka a otec rybár. A práve preto v rozhovoroch často žartuje, že za to, že mohla vyštudovať herectvo a bábkoherectvo vďačí rybám a chobotniciam, ktoré jej otec ulovil. Hoci ďaleko od pravdy pritom nie je, pretože vyštudovala naozaj najmä vďaka svojmu milujúcemu otcovi, ktorý si kvôli jej štúdiu našiel i druhú prácu. A tak počas dňa robil vrátnika na zadarskej univerzite a počas noci rybárčil.

Ktovie, možno je Doris preto takou uveriteľnou a prirodzenou Larou, lebo celý svoj život strávila medzi mužmi, ktorí každý deň vychádzajú na more, a medzi ženami, ktoré ich čakajú...

Upútavka

 
Tvoje dieťa bude moje! - v piatok, 17. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na