Larina voľba cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Na Doma sa vracia obľúbený seriál: Užite si leto s chorvátskou romantikou

28. 05 2019 19:00 | trinity,jt
Larina voľba
Larina voľba Foto: Nova TV

Nechajte sa znova chytiť za srdce nezvyčajným príbehom lásky, odohrávajúcim sa v prímorskom letovisku Split!

Letné popoludnia na Doma budú patriť romantike zo Stredomoria. Už od pondelka 3. júna sa totižto vždy od pondelka do piatku o 14:10 denne až v troch častiach za sebou, vracia chorvátsky romantický seriál Larina voľba.

Hlavným motívom krásneho chorvátskeho seriálu sú osudy pôvabnej mladučkej Chorvátky Lary (Doris Pinčić), ktorá je postavená pred naozaj neľahkú voľbu. Musí si totiž vybrať nielen medzi vysnívanou kariérou a rodinou, ktorá pre ňu vždy bola najdôležitejšia... Ale aj medzi vrodenou oddanosťou a prirodzenou snahou každého živého tvora prežiť – a napokon i medzi dvomi mužmi, ktorí sa jej dostali pod kožu a ktorých srdcia bijú len pre ňu!

Larina voľba
Foto: Nova TV
 

A pritom sa príbeh Larinej veľkej lásky so sympatickým Jašom (Ivan Herceg) začal tak nádejne a krásne... Zaľúbili sa do seba v momente, ako sa po prvý raz stretli a aj napriek nesúhlasu jeho rodiny s ich vzťahom – keďže ona je len „obyčajný plebs“ a oni patria k horným desaťtisíc v Splite – sa krátko nato narýchlo a v tajnosti vzali! Lenže potom musel Jaša v záujme rodinnej firmy odcestovať do zámoria namiesto vážne chorého otca, a tak nechal Laru na starosť svojej rodine. Od toho momentu sa jej život zmenil na hotové peklo a jej jedinou útechou a svetlým momentom v ňom je viera, že sa jej milovaný – a s ním i vytúžené šťastie - onedlho vráti. Ibaže Lara sa na vlastnej koži bolestne presvedčí o pravdivosti starého známeho človek mieni...

Sledujte romantický seriál Larina voľba - od 3. júna popoludní na Doma!